Futuristička gejmerska stolica spaja stil s funkcijom, savršena za igre i rad. Poseduje RGB osvetljenje, 2D podesive naslone za ruke, i lumbalni jastuk. Ergonomski oblikovani naslon i sedište pružaju vrhunsku udobnost, s lako podesivom visinom i nagibom.
| SKU | 54425 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391933466 |
Na stanju
Cena:
27.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Marvo CH-173 RGB - tvoj nezamenjivi saveznik u beskrajnim avanturama!
Ključne karakteristike:
- Futuristički dizajn
- Visokokvalitetni materijali
- Lumbalni jastuk
- Prilagodljiva visina sedista
- USB napajanje
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | CH-173 |
| Boja | Crna |
| Maksimalna težina | 150 kg |
| Materijal | ABS, PVC |
| Osvetljenje | RGB |
| Lumbalni jastuk | Da |
| Rotacija | 360° |
| Podesiva visina | od 43cm do 53cm |
| Mehanizam za podizanje | Gasni mehanizam klase 4 |
| Nagib naslona | Prilagodljiv preko poluge |
| Napajanje | USB za RGB osvetljenje |
| Pozadinsko osvetljenje | RGB sa 18 vrsta osvetljenja |
| Boja | Crna s RGB detaljima |
| Dimenzije sedista | 52cm x 50cm (ŠxD) |
| Dimenzije naslona | 50cm x 82cm (ŠxV) |
| Visina naslona za ruke | 33cm |
| Ukupna visina stolice | Podesivo od 124cm do 134cm |
| Težina | 15kg |
| Broj Točkova | 5 |
| Dodaci | Daljinski upravljač za osvetljenje |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 54425 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6932391933466 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Materijal | Veštačka koža |
| Nosivost | 150 kg |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
27.499 RSD




Login and Registration Form