Natec Genesis Nitro 330/SX33 gejmerska stolica MILITARY Limited Edition
| SKU | 26405 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969411027 |
Nema na stanju
Cena:
21.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Natec Genesis Nitro 330/SX33 gejmerska stolica MILITARY Limited Edition / super cena.
Visoko kvalitetna i udobna gejmeska stolica pružiće vam udobnost i tokom dugotrajnih partija omiljene igre. Opustite se i koncentrišite na igru. Tkanina stolice je izrađena od visoko kvalitetne pene debljine 4.5 cm u naslonu i 6 cm u sedištu. Sedište i naslon oblikovani su na takav način da obezbede maksimalnu udobnost i podšku za gejmersku kičmu. Prekrivena je mat, izdržljivim, najlonskim materijakom i kvalitetnom eko kožom. Trostruko zašivenost garantuje dugotrajnost i izdržljivost stolice. Podesive su visina sedišta i funkcija nagiba.

Ključne karakteristike:
- Ergonomski podesiva stolica
- Prekrivena mat, izdržljivi najlonskim materijalom i visokokvalitetnom eko kožom
- Podesiva visina sedišta, funkcija nagiba, rotacija 360 stepeni i najlonski točkovi
Podesite stolicu po vašoj volji!

Trostruka prošivenost stolice!

Dimenzije stolice Natec Genesis Nitro 330

Uputstvo za sastavljanje stolice Genesis Nitro 330
Specifikacija:
| Proizvođač | Natec Genesis |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Nitro 330/SX33 (NFG-1141) |
| Boja | Maslinasto zelena |
| Rotacija | 360° |
| Pomeranje visine naslona za leđa | Da |
| Podesivi naslon za ruke | Da |
| Podešavanje visine sedišta | 44-51 cm |
| Maksimalna nosivost | 150 kg |
| Gas lift | Da, klasa 4 |
| Broj točkova | 5, 50 mm |
| Težina | 18 kg |
| Ergonomija | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 26405 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5901969411027 |
| Boja | Zelena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.499 RSD



Login and Registration Form