Samsung 1TB 2.5" SATA III MZ-77E1T0B 870 EVO Series - SSD
| SKU | 32456 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| EAN | 8806090545917 |
Na stanju
MP cena :
24.999 RSD
22.999 RSD
UŠTEDA 2.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
SSD Samsung 1TB 2.5" SATA III MZ-77E1T0B 870 EVO Series - memorija / Super cena
SSD memorija kapaciteta 1TB, proizvedena od kompanije Samsung.
Specifikacija:
| Proizvođač | Samsung |
| Tip | Memorija |
| Model | 1TB 2.5" SATA III MZ-77E1T0B 870 EVO Series |
| Kapacitet diska | 1TB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Sekvencionalno čitanje | 560MB/s |
| Sekvencionalan upis | 530MB/s |
| Serija | 870 EVO |
| Dodatne funkcije | AES (256bit enkripcija) |
| Podržane tehnologije | S.M.A.R.T., TRIM, V-NAND technology |
| Napomena | 1.5 Million Hours Reliability (MTBF), Samsung Magician |
| Dimenzije | 100mm x 69.8mm x 6.8mm |
| Težina | 86 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32456 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | SSD |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806090545917 |
| Boja | Crna |
| Format | 2.5 inča |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
24.999 RSD
22.999 RSD
UŠTEDA 2.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form