Multiplatformske slušalice sa bluetooth povezivanjem i skidajućim mikrofonom.
| SKU | 54365 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391932773 |
Nema na stanju
Cena:
4.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice Marvo HG9089W Bluetooth PS4/PS5/XB1 - multiplatformske bežične slušalice!
Marvo HG9089W su bežične multiplatformske slušalice sa bluetooth povezivanjem. Ove slušalice možete koristiti na PC, Android (OTG), Sony PS4/PS5 i XBOX One konzolama. Podesive su i udobne za dugotrajni gaming, a poseduju i skidajući mikrofon koji se jednostavno uklanja kada nije potreban. Veličina drajvera je 40 mm, a baterija od 900 mAh omogućava dugotrajni gaming.
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
|---|---|
| Tip | Slušalice sa mikrofonom |
| Model | HG9089W |
| Povezivanje | Wireless, Bluetooth |
| Impedensa | 32 Oma |
| Veličina zvučnika | 40mm |
| Domet | 10 m |
| Baterija | Punjiva, 900 mAh |
| Kompatabilnost | PC, Android, PS4, PS5, XBOX ONE |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 54365 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6932391932773 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth, Wireless |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
4.499 RSD



Login and Registration Form