Kingston HHSS1C-KB-WT/G HyperX Cloud Stinger Core Wireless Playstation gejmerske slušalice
| SKU | 31114 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617301809 |
Nema na stanju
Cena:
11.890 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Kingston HHSS1C-KB-WT/G HyperX Cloud Stinger Core Wireless Playstation gejmerske slušalice / super cena.
Uživajte u bežičnoj slobodi po odličnoj ceni. Bežične gejmerske slušalice HyperX Cloud Stinger Core su lagane, izdržljive slušalice spremne za reprodukciju na PS4 i PS5 konzolama. Razgovarajte sa prijateljima na mreži i uživajte u jasnoj komunikaciji sa svojim timom zahvaljujući mikrofonu za poništavanje buke. Uronite u svoje igre i izgubite se u svojoj audio zabavi uz bogati zvuk Cloud Stinger Core-a. Takođe sadrži ugrađene audio kontrole na ušnoj čašici i prikladan mikrofon koji se može okrenuti i isključiti.

Ključne karakteristike:
- Bežična mreža visokog kvaliteta
- Lagana udobnost
- Impresivan zvuk u igri
- Izdržljivi, podesivi čelični klizači
- Pogodne audio kontrole na slušalicama
- Okretni mikrofon za poništavanje buke
- Kompatibilne sa PS5 ™, PS4 ™ i PC

Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | HHSS1C-KB-WT/G |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm, 2.4GHz |
| Boja | Bela |
| Sistem | Stereo |
| Zvučnici | 40mm, Neodijum |
| Frekvencija (slušalice) | 20Hz–40,000 Hz |
| Impedensa (slušalice) | 16 Ω |
| Nivo zvučnog pritiska | 95.5 dBSPL/mW at 1kHz |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Mikrofon | Da, višesmerni, sa prigušivanjem pozadinske buke, odvojiv |
| Frekvencija (mikrofon) | 50Hz-18,000 Hz |
| Osteljivost (mikrofon) | -40dBV (0dB=1V/Pa,1kHz) |
| Trajanje baterije | 17h |
| Domet signala | do 12m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31114 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617301809 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.890 RSD


Login and Registration Form