JBL T220 TWS Black - bežične bluetooth slušalice - bubice
| SKU | 29893 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281964367 |
Nema na stanju
Cena:
11.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja JBL T220 TWS Black - bežične bluetooth slušalice - bubice / promotivna cena.
JBL Tune 220 TWS bežične slušalice poseduju JBL Pure Bass koje pružaju 12.5 mm drajveri. Same bubice imaju dovoljno energije za 3 sata neprekidnog rada, dok kućište pruža dodatnih 16 h. Nema više žica, samo vi i vaša muzika, došlo je vreme prave bežične tehnologije. Nesmetano vodite pozive, slušajte muziku, bez ikakvog ometanja.

Ključne karakteristike:
- 19 h trajanje baterije (do 3 h u slušalicama, 14 u kućištu)
- Bežična bluetooth konekcija
- JBL Pure Bass
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Slušalice - bubice |
| Model | T220 TWS (Tune 220 TWS) |
| Boja | Crna |
| Frekvencija | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedansa | 16 Ω |
| Osetljivost | 95 dB |
| Osetljivost mikrofona | -32 dB |
| Dimenzija zvučnika | 12.5 mm |
| Težina | 57 g sa kućištem |
| Konekcija | Bluetooth 5 |
| Dužina trajanja | do 6 h |
| Vreme punjenja baterije | < 2 h |
| JBL Pure Bass | Da |
| Hands Free Call | Da |
| Voice Asistent | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29893 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281964367 |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Wireless |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.999 RSD



Login and Registration Form