KINGSTON DIMM DDR5 64GB (2x32GB kit) 5600MT/s KF556C40BWAK2-64 FURY Beast RGB Black XMP pruža vrhunske performanse i atraktivan dizajn.
| SKU | 53692 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617333831 |
Na stanju
MP cena :
111.999 RSD
109.999 RSD
UŠTEDA 2.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
KINGSTON DIMM DDR5 64GB (2x32GB kit) 5600MT/s KF556C40BWAK2-64 FURY Beast RGB Black XMP - RAM memorija
RAM memorija od proizvođača KINGSTON, kapaciteta od 64GB DDR5.
Specifikacija:
| Kapacitet | 64GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina prenosa podataka | 5.600MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | 40-40-40 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | Intel XMP 3.0 |
| RGB | Da |
| Serija | Fury Beast |
| Broj modula u pakovanju | 2 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53692 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617333831 |
| Memorija | 64GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.600MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
111.999 RSD
109.999 RSD
UŠTEDA 2.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form