KINGSTON DIMM DDR5 16GB 5200MT/s KF552C40BW-16 Fury Beast White XMP je visokokvalitetni memorijski modul koji kombinuje izvanredne performanse, elegantan dizajn i podršku za XMP (Extreme Memory Profile), pružajući brz i pouzdan rad za vaš računar.
| SKU | 53674 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617334012 |
Na stanju
MP cena :
28.999 RSD
28.499 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
KINGSTON DIMM DDR5 16GB 5200MT/s KF552C40BW-16 Fury Beast White XMP - RAM memorija
RAM memorija od proizvođača KINGSTON, kapaciteta od 16GB DDR5.
Specifikacija:
| Kapacitet | 16GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina prenosa podataka | 5.200MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | 40-40-40 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | Intel XMP 3.0, EXPO |
| RGB | Ne |
| Serija | Fury Beast |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53674 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617334012 |
| Memorija | 16GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Bela |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
28.999 RSD
28.499 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form