KINGSTON DIMM DDR4 16GB (2x8GB kit) 3600MT/s KF436C17BB2AK2/16 Fury Beast RGB Black XMP je visokokvalitetni memorijski kit koji kombinuje impresivne performanse sa atraktivnim RGB osvetljenjem, pružajući korisnicima brz odziv i estetski užitak.
| SKU | 53662 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617337440 |
Na stanju
MP cena :
31.999 RSD
31.499 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
KINGSTON DIMM DDR4 16GB (2x8GB kit) 3600MT/s KF436C17BB2AK2/16 Fury Beast RGB Black XMP - RAM memorija za računar.
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 16GB DDR4 sa brzinom od 3.600MT/s.
Specifikacija:
| Kapacitet | 16GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina prenosa podataka | 3.600MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | 17-21-21 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | Intel XMP 2.0 |
| RGB | Da |
| Serija | Fury Beast |
| Broj modula u pakovanju | 2 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53662 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617337440 |
| Memorija | 16GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3.600MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
31.999 RSD
31.499 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form