| SKU | 54772 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617333824 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Ram memorija Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz Fury Beast RGB XMP KF556C40BWAK2-32 White - Osvetli svoj svet brzinom i stilom!
Kingston Fury Beast RGB RAM memorija donosi revoluciju u tvoje igranje i rad na računaru sa svojih 32GB DDR5 kapaciteta i impresivnom frekvencijom od 5600MHz. Ova memorija nije samo brza, već i vizuelno impresivna zahvaljujući RGB osvetljenju koje možeš prilagoditi prema svom ukusu. Sa podrškom za XMP 2.0, možeš lako overklokovati memoriju, garantujući da ćeš iskoristiti maksimalni potencijal bez komplikovanog ručnog podešavanja.
Ključne karakteristike:
- Kapacitet: 32GB (2 x 16GB)
- Tip memorije: DDR5
- Frekvencija: 5600MHz
- Podrška za XMP 2.0 profil
- RGB osvetljenje koje se može prilagoditi
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | KF556C40BWAK2-32 |
| Kapacitet | 32GB DDR5 (2 x 16) |
| Radni takt | 5600 MHz |
| RGB | Da |
| Napon | 1.25V |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 54772 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617333824 |
| Memorija | 32GB |
| Tip | DIMM |
| Boja | Bela |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.600MHz |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form