Apacer DIMM DDR4 32GB 3200MHz EL.32G21.PSH je visokokvalitetni memorijski modul koji pruža brze performanse i pouzdan rad, savršen za unapređenje performansi vašeg računara.
| SKU | 53667 |
|---|---|
| Brend | Apacer |
| EAN | 4712389908100 |
Nema na stanju
Cena:
14.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Apacer DIMM DDR4 32GB 3200MHz EL.32G21.PSH - RAM memorija za računar.
RAM memorija od proizvođača Apacer, kapaciteta od 32GB DDR4 sa brzinom od 3.200MT/s.
Specifikacija:
| Kapacitet | 32GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina prenosa podataka | 3.200MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | 22-22-22 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | / |
| RGB | Ne |
| Serija | / |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53667 |
|---|---|
| Brend | Apacer |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4712389908100 |
| Memorija | 32GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
14.999 RSD



Login and Registration Form