Računar GAME CENTAR Polaris White - za sve svakodnevne potrebe! Kombinacija procesora AMD Ryzen 5 5600X na B550M matičnoj ploči sa RTX 4060 8B grafičkom karticom će pokrenuti sve igrice koje želiš da igraš.
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box |
| MB | Gigabyte B550M K rev.1.x |
| GPU | RTX 4060 8GB |
| RAM | Kingston DIMM DDR4 16GB (2x 8GB kit) 3600MT/s KF436C1BB/8 Fury Beast Black |
| SSD | Kingston 1TB M.2 NVMe SNV2S/1000G SSD |
| SKU | 50903 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
Nema na stanju
Cena:
95.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Računar GAME CENTAR Polaris White - Ryzen 5 5600X/16GB/1TB/RTX 4060 8GB - gejmerski računar.
Zgrabite idealan gaming računar sa kojim ćete uživati u najpoznatijim igrama. Procesor AMD Ryzen 5 5600X u kombinaciji sa RTX 4060 8GB grafičkom karticom i sa Gigabyte B550M matičnom pločom.
Konfiguracija:
| Proizvođač | Game Centar |
| Tip | Desktop računar |
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6 cores |
| Ploča | Gigabyte B550M K rev.1.x |
| Radni takt procesora | 3.7GHz (4.6GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD B550M |
| RAM | Kingston DIMM DDR4 16GB (2x 8GB kit) 3600MT/s KF436C17BB/8 Fury Beast Black |
| Grafika | RTX 4060 8GB |
| SSD | Kingston 1TB M.2 NVMe SNV2S/1000G SSD |
| Hladnjak | Antec A400i RGB |
| Napajanje | 600w |
| Kućište | DeepCool CC360 A-RGB white |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Napomena: Iako se trudimo da budemo što precizniji, ne možemo garantovati potpunu tačnost informacija i fotografija artikala prikazanih na ovom sajtu.
Detalji
| SKU | 50903 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| Akcija | Redovna cena |
| Memorija | 16GB |
| Boja | Bela |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | AMD B550 |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Snaga | 500 W |
| Socket | AMD AM4 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
95.999 RSD



Login and Registration Form