Iskusi potpuno novu dimenziju gejminga sa Intel i7-13700K procesorom, B760 matičnom pločom i RTX 4070 12GB grafičkom karticom. Ova izvanredna kombinacija pruža vrhunsko gejming iskustvo koje će te ostaviti bez daha.
| CPU | Intel Core i7-13700K do 5.4GHz Box |
| MB | Gigabyte B760I AORUS PRO DDR4 rev.1.x |
| GPU | GeForce RTX 4070 12GB |
| RAM | Kingston DIMM DDR4 32GB 3200MT/s (2x16GB) Fury Renegade Black |
| SSD | Samsung 2TB M.2 NVMe MZ-V8P2T0BW 980 Pro Series SSD |
| SKU | 54385 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
Nema na stanju
Cena:
269.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Računar GAME CENTAR Emerald - Intel i7-13700K/32GB/2TB/RTX 4070 12GB - snaga, brzina, beskrajne mogućnosti!
Uđi u svet vrhunskog gejminga uz ovu prelepu i kompaktnu mašinu koja će ti pružiti nezaboravne trenutke. Ovaj sistem pokreće Intel i7-13700K procesor, moćna RTX 4070 12GB grafička kartica i B760I matična ploča.
Konfiguracija:
| Proizvođač | Game Centar |
| Tip | Desktop računar |
| CPU | Intel i7-13700K 16 cores Box |
| Ploča | Gigabyte B760I AORUS PRO DDR4 rev.1.x |
| Radni takt procesora | 2.5GHz - 5.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | B760 |
| RAM | Kingston DIMM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MT/s KF432C16RB12/16 Fury Beat Black |
| Grafika | GeForce RTX 4070 12GB |
| SSD | Samsung 2TB M.2 NVMe MZ-V8P2T0BW 980 Pro Series SSD |
| Napajanje | FSP Dagger Pro 650W PPA6504801 |
| Hladnjak | Noctua NH-L9i-17xx chromax.black Premium |
| Kućište | Fractal Design Terra Jade FD-C-TER1N-03 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |

Napomena: Iako se trudimo da budemo što precizniji, ne možemo garantovati potpunu tačnost informacija i fotografija artikala prikazanih na ovom sajtu.
Detalji
| SKU | 54385 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| Akcija | Redovna cena |
| Boja | Zelena |
| Broj jezgara | 16 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel B760 |
| Format | SFF Tower (ITX) |
| Generacija procesora | Intel Core i7 |
| Materijal | Metal, Staklo |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Snaga | 650 W |
| Socket | Intel 1700 |
| Frekvencija | 5.4GHz |
| Kapacitet | 2TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
269.999 RSD



Login and Registration Form