Prodaja AMD Ryzen 3 4100 4 cores 3.8GHz (4.0 GHz) MPK - procesor // Super cena.
| SKU | 34163 |
|---|---|
| Brend | AMD |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
Nema na stanju
Cena:
13.290 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
AMD Ryzen 3 4100 4 cores 3.8GHz (4.0 GHz) MPK procesor / super cena.
Procesor renomiranog brenda AMD radne frekvencije 3.8GHz (4.0 GHz).
Specifikacija:
| Proizvođač | AMD |
| Tip | Procesor |
| Model | Ryzen 3 4100 4 cores 3.8GHz (4.0 GHz) MPK |
| Broj jezgara | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| TDP | 65 W |
| Radna frekvencija | 3.8 GHz |
| Turbo frekvencija | 4.0 GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Keš memorija | 256KB L1, 2MB L2, 4MB L3 |
| Integrisani grafički procesor | / |
| Podržane tehnologije | AMD Zen 2 Core Architecture, AMD StoreMI Technology, Ryzen VR-Ready |
| Proces izrade | 7nm |
| Arhitektura | 64bit |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno |
Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34163 |
|---|---|
| Brend | AMD |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.290 RSD


Login and Registration Form