Napredno 750W Seasonic B12 BC-750 napajanje pruža stabilnost i efikasnost. Obezbedi sebi optimalan rad i performanse visoke klase po pristupačnoj ceni. Dugotrajna pouzdanost za vrhunsko računarsko iskustvo.
| SKU | 52614 |
|---|---|
| Brend | Seasonic |
| EAN | 4711173876724 |
Nema na stanju
Cena:
9.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Seasonic B12 BC-750 80+ Bronze - Energija za vrhunske performanse.
Napredna efikasnost i pouzdanost sastavljeni su u 750W Seasonic B12 BC-750 napajanju sa sertifikatom 80+ Bronze. Ovo napajanje donosi neuporedivu stabilnost i energetsku efikasnost, pružajući snagu koju tvoj sistem zaslužuje. Bez obzira da li gradiš novi računar ili nadograđuješ postojeći, 650W Seasonic B12 BC-750 će te odvesti korak bliže ka vrhunskom iskustvu sa neometanim radom i dugotrajnom pouzdanošću. Osiguraj rad svog sistema sa snagom i elegancijom uz ovo izvanredno napajanje!
Ključne karakteristike:
- Napajanje 750W
- Aktivno hlađenje
- 80+ Bronze sertifikat efikasnosti
Specifikacija:
| Proizvođač | Seasonic |
| Tip | Napajanje |
| Model | B12 BC-750 80+ Bronze |
| Topologija | Active PFC |
| Snaga | 750W |
| Efikasnost | 85% |
| Vrsta kablova | Fiksirani |
| Sistemi zaštite | OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection) |
| +12V snaga | 744W |
| +12V naponske grane (1) | 62A |
| +5V naponske grane | 15A |
| +3.3V naponske grane | 15A |
| Priključak za napajanje | 4+4 pina |
| PCI Express 8pin | 2(6+2pin) |
| SATA | 6 |
| Molex 4pin | 3 |
| Hlađenje | Aktivno |
| Veličina ventilatora | 120mm x 120mm |
| Format | ATX |
| 80 PLUS sertifikat | 80 PLUS Bronze |
| Dimenzije | 150 x 140 x 86 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52614 |
|---|---|
| Brend | Seasonic |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711173876724 |
| Tip | Standardno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus Bronze |
| Materijal | Aluminijum, Plastika |
| Snaga | 750 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.999 RSD



Login and Registration Form