SAMSUNG Odyssey G3 LS27AG300NUXEN 27" - monitor
| SKU | 34707 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Datum Izlaska | 15.06.2022 |
| EAN | 8806092278011 |
Nema na stanju
Cena:
33.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Samsung Odyssey G3 LS27AG300NUXEN 27" - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Samsung Odyssey G3 LS27AG300NUXEN 27" 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. rezolucije 1920 x 1080 sa brzinom osvežavanja od 144Hz dizajniran je za profesionalne igrače i impresivnu igru. Poseduje Adaptive-Sync (FreeSync™) tehnologiju koja omogućava fluidnu igru bez seckanja.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- VA panel
- Adaptive-Sync (FreeSync™)
Specifikacija:
| Proizvođač | SAMSUNG |
| Tip | Monitor |
| Model | Odyssey G3 LS27AG300NUXEN 27" |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Black Equalizer, Flicker Free |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 1.4 |
| Zvučnici | / |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, podešavanje visine, rotacija panela |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 618..2 x 520.5 x 234.1 mm |
| Težina | 5.3kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34707 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 15.06.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806092278011 |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Model | Odyssey G3 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
33.499 RSD


Login and Registration Form