ASUS 27 inčaVG27AQ1A WQHD 170Hz G-sync TUF Gaming-monitor
| SKU | 30922 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017784047 |
Nema na stanju
Cena:
58.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ASUS 27 inča VG27AQ1A WQHD 170Hz G-sync TUF Gaming - monitor / super cena
27-inčni ASUS monitor sa WQHD (2560 x 1440) IPS panelom TUF Gaming VG27AQ1A pruža zapanjujuće slike iz svih uglova sa širokim uglovima gledanja od 178 stepeni, osigurava minimalno izobličenje i pomeranje boja čak i kada gledate iz ekstremnih položaja. Ima ultra brzu brzinu osvežavanja od 170 Hz, osiguravajući da čak i brze igre koje se igraju u najvišim vizuelnim podešavanjima izgledaju glatko i potpuno bez zaostajanja, uz osvežavanje slike od 1ms. Prevladajte u fps, trkama, rts i sportskim igrama. AMD FreeSync™ Premium technology, GameFast Input technology, GamePlus, GameVisual, HDCP, Low Blue Light, NVIDIA® G-Sync™ technology, Shadow Boost, Trace Free Technology - samo su neke od prednosti ovog monitora koji ga izdvajaju od konkurencije.

Ključne karakteristike:
- 27-inčni WQHD (2560 x 1440) IPS monitor za igre sa brzinom osvežavanja od 170 Hz dizajniran za profesionalne igrače i brz tempo igranja
- Sadrži ASUS tehnologiju ekstremnog smanjenog zamućenja u pokretu (ELMB) sa 1 ms MPRT za dodatno smanjenje zamućenja i zamućenja u pokretu
- Shadow Boost poboljšava detalje slike u tamnim oblastima, osvetljavajući scene bez prekomernog izlaganja svetlih područja
- AMD FreeSync™ Premium technology
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | VG27AQ1A WQHD 170Hz G-sync TUF Gaming |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1000:1 |
| Dinamički kontrast | 1.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Osvežavanje ekrana | 170 Hz |
| Paleta boja | 1.07 miliona boja |
| Ostalo | 96% of DCI-P3, Flicker-free, HDR10, sRGB |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x 2W |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 3.5mm |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ Premium technology, GameFast Input technology, GamePlus, GameVisual, HDCP, Low Blue Light, NVIDIA® G-Sync™ technology, Shadow Boost, Trace Free Technology |
| Dodatne mogućnosti | Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 615 x 51 x 367 mm |
| Težina | 5.4 kg sa postoljem |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30922 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017784047 |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Model | TUF Gaming |
| Frekvencija | 170Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
58.999 RSD



Login and Registration Form