ASUS TUF VG32VQR 31.5" VA 165Hz - monitor
| SKU | 34715 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 16.06.2022 |
| EAN | 4711081023722 |
Nema na stanju
Cena:
47.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS TUF VG32VQR 31.5" VA 165Hz - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
ASUS TUF VG32VQR 31.5" 32-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. rezolucije 2560 x 1440 sa brzinom osvežavanja od 165Hz dizajniran je za profesionalne igrače i impresivnu igru. Poseduje Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium) tehnologiju koja omogućava fluidnu igru bez seckanja.
Ključne karakteristike:
- 32 inča
- Zakrivljen panel 1800Rl
- Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium)
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | TUF VG32VQR 31.5" |
| Boja | Crna |
| Veličina | 32 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Non-Glare, HDR 10, Extreme Low Motion Blur |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | Da, 2x 2W |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ Premium, nVidia Adaptive Sync |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Rotacija, podešavanje visine |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 713.38 x 440.83 x 233.41 mm |
| Težina | 9.13kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34715 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 16.06.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081023722 |
| Dijagonala | 32'' |
| Boja | Crna |
| Model | TUF Gaming |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
47.499 RSD



Login and Registration Form