Acer 23.8" Nitro XV240Y Full HD LED - gejmerski monitor
| SKU | 33104 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Datum Izlaska | 15.11.2021 |
| EAN | 4710180589931 |
Nema na stanju
Cena:
27.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer 23.8" Nitro XV240Y Full HD LED - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Acer 23.8" Nitro XV240Y Full HD LED 23.8-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. IPS monitor sa responzivnošću od 0.5ms i sa brzinom osvežavanja od 165Hz kreiran je za profesionalne igrače i impresivnu igru. Poseduje Zero Frame dizajn i AMD FreeSync tehnologiju.

Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- 165Hz brzina osvežavanja
- 5ms
- Zero Frame
- AMD Free Sync
Specifikacija:
| Proizvođač | ACER |
| Tip | Monitor |
| Model | 23.8" Nitro XV240Y Full HD LED |
| Boja | Crna |
| Veličina | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 0.5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2 m, 1x HDMI 2.0 |
| Podržane tehnologije | Acer ComfyView, EcoDisplay Technology, Flicker-free, HDR, HDR10, Wide Viewing Angle, Zero Frame, Bluelight Shield |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x4W |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Težina | 4.93 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33104 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 15.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180589931 |
| Dijagonala | 24'' |
| Model | Nitro Gaming |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
27.499 RSD



Login and Registration Form