Kingston DIMM DDR5 8GB 5200MT/s KVR52U42BS6-8, memorija za tvoj računar.
| SKU | 38507 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617332766 |
Nema na stanju
Cena:
4.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston SODIMM DDR5 8GB 5200MT/s KVR52U42BS6-8.
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 8GB DDR5 sa brzinom od 5200MHz.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | Kingston SODIMM DDR5 8GB 5200MT/s KVR52U42BS6-8 |
| Kapacitet | 8GB 5200MT/s DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38507 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617332766 |
| Memorija | 8GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
4.599 RSD



Login and Registration Form