Kingston DIMM DDR5 64GB (2x32GB kit) 5200MT/s KF552C36BWEK2-64 Fury Beast White Expo, premium memorija.
| SKU | 38828 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617333404 |
Nema na stanju
Cena:
21.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR5 64GB (2x32GB kit) 5200MT/s KF552C36BWEK2-64 Fury Beast White Expo
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 64GB DDR5 sa brzinom od 5200MHz.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | Kingston DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MT/s KF552C36BWEK2-64 Fury Beast White Expo |
| Kapacitet | 64GB DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38828 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617333404 |
| Memorija | 64GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Bela |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.200MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.999 RSD



Login and Registration Form