KINGSTON DIMM DDR5 32GB 6000MT/s KF560C40BBA-32 Fury Beast RGB memorija za vaš računar.
| SKU | 52862 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617331875 |
Nema na stanju
Cena:
14.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR5 32GB 6000MT/s KF560C40BBA-32 Fury Beast RGB.
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 32GB DDR5 sa brzinom od 6000MHz.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | Kingston DIMM DDR5 32GB 6000MT/s KF560C40BBA-32 Fury Beast RGB |
| Kapacitet | 32GB 6000MT/s DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52862 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617331875 |
| Memorija | 32GB |
| Tip | DIMM |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 6.000MHz |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
14.999 RSD



Login and Registration Form