Kingston DIMM DDR5 16GB 6000MHz KF560C40BB-16 Fury Beast - RAM memorija
| SKU | 33864 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Datum Izlaska | 02.03.2022 |
| EAN | 740617325683 |
Nema na stanju
Cena:
7.899 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR5 16GB 6000MHz KF560C40BB-16 Fury Beast - RAM memorija / super cena.
RAM memorija od proizvođača KINGSTON, kapaciteta od 16GB DDR5.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | DIMM DDR5 16GB 6000MHz KF560C40BB-16 Fury Beast |
| Kapacitet | 16GB DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33864 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Datum Izlaska | 02.03.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617325683 |
| Memorija | 16GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 6.000MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.899 RSD



Login and Registration Form