KINGSTON DIMM DDR5 16GB 5600MT/s KVR56U46BS8-16 memorija za vaš računar.
| SKU | 37738 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617332827 |
Na stanju
MP cena :
25.999 RSD
24.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR5 16GB 5600MT/s KVR56U46BS8-16 .
RAM memorija od proizvođača KINGSTON, kapaciteta od 16GB DDR5 sa brzinom od 5600MHz.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | KINGSTON DIMM DDR5 16GB 5600MT/s KVR56U46BS8-16 |
| Kapacitet | 16GB 5600MT/s DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37738 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617332827 |
| Memorija | 16GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.600MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
25.999 RSD
24.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form