KINGSTON DIMM DDR5 16GB 5600MT/s KF556C36BBE-16 Fury Beast Black EXPO memorija za vaš računar.
| SKU | 37734 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617330809 |
Na stanju
Cena:
43.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR5 16GB 5600MT/s KF556C36BBE-16 Fury Beast Black EXPO .
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 16GB DDR5 sa brzinom od 5600MHz.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | Kingston DIMM DDR5 16GB 5600MT/s KF556C36BBE-16 Fury Beast Black EXPO |
| Kapacitet | 16GB DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37734 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617330809 |
| Memorija | 16GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5.600MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
43.499 RSD



Login and Registration Form