Kingston DIMM DDR4 64GB (2x32GB kit) 3600MHz KF436C18BBK2/64 Fury Beast Black - RAM memorija
| SKU | 32676 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617319729 |
Na stanju
MP cena :
51.499 RSD
49.999 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston DIMM DDR4 64GB (2x32GB kit) 3600MHz KF436C18BBK2/64 Fury Beast Black - RAM memorija / super cena.
RAM memorija od proizvođača KIngston, kapaciteta od 2x32GB DDR4.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | KF436C18BBK2/64 Fury Beast Black |
| Kapacitet | 2x 32 GB DDR4 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32676 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617319729 |
| Memorija | 64GB |
| Tip | DIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3.600MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
51.499 RSD
49.999 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form