ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI, savršena matična ploča za tvoj računar!
| SKU | 39028 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081912651 |
Na stanju
MP cena :
21.999 RSD
20.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI - matična ploča.
ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI matična ploča 4xDDR5 sa podržanom memorijom 5.400Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.000Mhz, 6.400MHz+ (O.C.) Od ostalih karakteristika poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, OptiMem II, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Dual Channel.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Matična ploča |
| Model | ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM5 |
| Procesor | AMD® B650 |
| Tip memorije | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.000Mhz, 6.400MHz+ (O.C.), 5.600MHz, 5.400MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, OptiMem II, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO™) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0/3.0 (x4 mode), 1x PCI Express 4.0/3.0 (x16 mode) |
| SATA priključci (ukupno) | 4x SATA III, 3x M.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Wi-Fi | Da, 2x2 Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Da, 5.2 |
| Broj kanala (Audio) | Realtek Audio - 8 (7.1) |
| Priključci na zadnjem panelu | 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen2, 1 (Tip C) Gen2, 1 (Tip C) Gen2x2, USB 2.0 priključci 4, RJ-45 (LAN) 1, Audio 5x 3.5mm, BIOS Flashback taster |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1x 8 pin 12V Power Connector, 1x 4 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin Main Power connector, USB 3.2 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 1 Tip C porta), USB 2.0 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta), 1x Front panel audio, Ostali priključci 1 x Clear CMOS header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x AURA RGB header, 1 x Thunderbolt™ (USB4®) header, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x COM Port header |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 39028 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081912651 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Format | ATX |
| Socket | AMD AM5 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
21.999 RSD
20.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form