MSI B550 GAMING GEN3 matična ploča za vaš računar!
| SKU | 37676 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Datum Izlaska | 28.03.2023 |
| EAN | 4719072970321 |
Nema na stanju
Cena:
13.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI B550 GAMING GEN3 - matična ploča premijum kvaliteta.
MSI B550 GAMING GEN3 matična ploča 4xDDR4 sa podržanom memorijom 2.133MHz, 2.666MHz, 2.933MHz, 3.200MHz, 4.000Mhz+, 4600+ MHz Od ostalih karakteristika poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije.
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Matična Ploča |
| Model | MSI B550 GAMING GEN3 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Procesor | AMD® B550 |
| Tip memorije | 4xDDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.666MHz, 2.933MHz, 3.200MHz, 4.000Mhz+, 4600+ MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 2 x SATA 6Gb/s |
| Ostali skladišni priključci | 2x M.2 (PCIe Gen3 x4/SATA) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Broj kanala (Audio) | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.4 HDMI priključci 1x HDMI 2.1 VGA D-sub 1 PS/2 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka 3 USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen1 USB 2.0 priključci 2 RJ-45 (LAN) 1 Audio 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1x 8 pin 12V Power Connector, 1x 24-pin ATX main power connector USB 3.2 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) USB 2.0 1 (podrška za 4 USB 2.0 porta) Audio 1x Front panel audio Serijski port 1 Ostali priključci TPM modul konektor, 1x Chassis Intrusion connector, 1 x Clear CMOS jumper, 1x Tuning controller connector, 2x System Panel connector, 1 x 4-pin CPU Fan conector, 2x 4-pin system fan connectorx, 1x JRGB, 2x JRAINBOW |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 220mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37676 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Datum Izlaska | 28.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719072970321 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | AMD AM4 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.999 RSD



Login and Registration Form