ASRock B650M-HDV/M.2, premium matična ploča za tvoj računar.
| SKU | 38569 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| EAN | 4710483942693 |
Na stanju
MP cena :
14.499 RSD
13.499 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASRock B650M-HDV/M.2 - matična ploča premium brenda.
ASRock B650m-HDV/M.2 ploča pruža sve mogućnosti platforme u kompaktnom pakovanju. Sa podrškom za Ryzen procesore sedme generacije i DDR5 memorije visoke brzine zadovoljiće potrebe i najzahtevnijih korisnika.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASRock |
| Tip | Matična ploča |
| Model | ASRock B650M-HDV/M.2 |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM5 |
| Procesor | AMD® B650 |
| Tip memorije | 2x DDR5 |
| Podržane memorije | Do 6.400MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO™) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x4 mode) |
| PCI Express X1 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4 x SATA 6Gb/s |
| Žična mreža (LAN) | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Broj kanala (Audio) | Realtek Audio - 8 (7.1), 5 |
| Priključci na zadnjem panelu | DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.4 HDMI priključci 1 Ukupno USB priključaka 7 Ukupno USB C priključaka 1 USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen1 USB 2.0 priključci 4 (Tip A) RJ-45 (LAN) 1 Audio 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1 x 24 pin ATX Power Connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector, USB 3.2 2 (podrška za 4 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 2 Tip C porta), USB 2.0 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta), Audio 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x SPI TPM header, 1 x Power LED and Speaker Header, 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin), 1 x 4-pin CPU Fan conector, 1 x Thunderbolt™ AIC Connector (5-pin) |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 226mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38569 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710483942693 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | AMD AM5 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
14.499 RSD
13.499 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form