Lenovo ThinkPad E16 G1 (21JN00BHCX) je pouzdan i svestran laptop namenjen poslovnim korisnicima. Opremljen sa Intel® Core™ i5-1335U procesorom, 16" ekranom, 16GB RAM-a i 512GB SSD-om.
| SKU | 53647 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
Nema na stanju
Cena:
138.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo ThinkPad E16 G1 (21JN00BHCX) i5-1335U 16" 16GB 512GB SSD - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo ThinkPad E16 G1 (21JN00BHCX) i5-1335U 16" 16GB 512GB SSD je vrhunski laptop i tablet (u isto vreme) za sve korisnike. Sa Intel® Core™ i5 1335U, 16GB RAM-a, brzim SSD-om od 512GB i integrisanom grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Intel® Core™ i5-1335U
- Ekran: 16"
- RAM: 16GB
- SSD: 512GB
- Grafička kartica: Intel® integrirana grafika
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Model | 21JN00BHCX |
| Naziv | ThinkPad E16 G1 Core i5-1335U (10C (2P+8E)/12T, P 1.3/4.6GHz, E 0.9/3.4GHz, 12MB), 16GB(8int+8) DDR4, SSD 512GB NVMe 2242, 16.0" WUXGA (1920x1200) AG IPS, Iris Xe Graphics, GLAN, WLAN, BT, KybUK BL, FPR, Cam IR+FHD1080p, Al, 2Wx2, 57Wh, Win 11 Pro, 3YW |
| Ekran | 16" |
| Tip procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | Intel® Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB |
| Notebook serija | E16 G1 |
| Ekran | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Čipset | Intel® SoC Platform |
| RAM memorija | 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Ugrađena memorija | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Prednja kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Baterija | Integrated 57Wh |
| Težina | 1.81 kg |
| Boja | Graphite Black |
| Operativni sistem | Windows® 11 Pro, English |
| Grafička kartica | Integrated Intel® Iris® Xe Graphics |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53647 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| Memorija | 16GB |
| Dijagonala | 16'' |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | Intel Core i5 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
138.999 RSD



Login and Registration Form