Predstavljamo Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 (82XX00B7YA) 2u1 laptop - svestrani uređaj sa 14" WUXGA dodirnim ekranom, moćnim AMD Ryzen 7 7730U procesorom, 16GB RAM-om, brzim SSD-om od 512GB, Radeon Graphics i Windows 11 operativnim sistemom.
| SKU | 53604 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| EAN | 197531230317 |
Nema na stanju
Cena:
96.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 - 82XX00B7YA - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 (82XX00B7YA) 2u1 laptop 14" WUXGA touch AMD Ryzen 7 7730U 16GB 512GB SSD Radeon Graphics Win11 je vrhunski laptop i tablet (u isto vreme) za sve korisnike. Sa AMD Ryzen 57 7730U, 16GB RAM-a, brzim SSD-om od 512TB i integrisanom grafičkom karticom, ovaj laptop je idealan i za zahtevne aplikacije.

Ključne karakteristike:
- Procesor: AMD Ryzen 7 7730U
- Ekran: 14" WUXGA dodirni ekran
- RAM: 16GB
- SSD: 512GB
- Grafička kartica: Radeon Graphics
- Operativni sistem: Windows 11
Specifikacija:
| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Tip | Laptop |
| Model | 82XX00B7YA |
| Ekran | 14" |
| Tip procesora | AMD Ryzen 7 |
| Broj jezgara | 8 |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Notebook serija | Flex |
| Ekran | 14.0"; LED; IPS; Glare; WUXGA (1920x1200); 10-point Multi-touch; 300nits; Digital Pen; Glass; 45% NTSC; |
| Čipset | AMD SoC (System on Chip) platform |
| RAM memorija | 16GB; LPDDR4X-4266; |
| Ugrađena memorija | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®; |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Konektori i dodaci | 2-in-1 audio jack (headphone and mic); 1x HDMI 1.4b; 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always on) ; SD card reader; Firmware TPM 2.0; 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4); |
| Prednja kamera | 720p with Privacy Shutter |
| Baterija | Li-Ion 52.5Wh battery |
| Težina | 1.55 kg |
| Boja | Arctic Grey |
| Operativni sistem | Windows 11 Home 64 |
| Ostalo | Fingerprint Reader, Keyboard Backlit Slovenian, Dolby® Audio™ |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ Graphics |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 53604 |
|---|---|
| Brend | Lenovo |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 197531230317 |
| Memorija | 16GB |
| Dijagonala | 14'' |
| Boja | Siva |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
96.499 RSD



Login and Registration Form