Iskusni gejmeri, spremite se za neviđenu snagu! ASUS TUF Gaming A15, pokretan Ryzen 7 7735HS i GeForce RTX 4050, pruža ultimativno gejming iskustvo.
| SKU | 52892 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387121658 |
Nema na stanju
Cena:
157.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Laptop ASUS TUF Gaming A15 Ryzen 7 7735HS GeForce RTX 4050 16GB SSD 512GB - Započni igru sa beskompromisnom snagom!
ASUS TUF Gaming A15 je laptop koji će zadovoljiti apetite svakog gejmera. Opremljen moćnim Ryzen 7 7735HS procesorom i GeForce RTX 4050 grafičkom karticom, pruža besprekorno iskustvo igranja. S brzim SSD-om od 512GB, igre će se učitavati munjevitom brzinom. ASUS TUF Gaming A15 je pouzdan i izdržljiv, spreman za sve izazove koje mu postavite. Bilo da ste zaljubljenik u FPS igre, RPG avanture ili eSports, ovaj laptop će vas nikada neće izneveriti.

Ključne karakteristike:
- Procesor: Ryzen 7 7735HS
- Grafička kartica: GeForce RTX 4050
- RAM: 16GB
- SSD: 512GB
- Idealan za gejming i multitasking
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
|---|---|
| Tip | Laptop |
| Model | TUF Gaming A15 |
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | 100% sRGB, 144Hz, 250 nita, 72% NTSC, 75.35% Adobe, Anti-glare, nVidia G-Sync technology |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 7735U |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache |
| Ostalo | 6nm |
| Platforma | AMD Rembrandt (Zen 3+) |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 4.800MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 SATA |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | AMD Radeon |
| Model grafike | Radeon 680M |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Proizvođač | NVIDIA GeForce |
| Model | 4050 |
| Količina memorije | 6GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen2, 2 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Ostali priključci / Slotovi | USB 4.0 Type-C |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| TPM | Da |
| Rezolucija | 1.280 x 720 |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | AI noice canceling tehnologija, Cortana support, Dolby Atmos, Hi-Res certifikat |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell (90WHr) |
| Ostalo | 4S1P |
| Dimenzije | 354mm x 251mm x 22.4~24.9mm |
| Masa | 2.2kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Mecha Gray |
| AC Adapter (punjač) | 240 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52892 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387121658 |
| Memorija | 16GB |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, Bluetooth, HDMI, USB, Wireless |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
157.499 RSD



Login and Registration Form