| SKU | 54891 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387431382 |
Laptop ASUS TUF Gaming A15 (FA507UV-LP013) - Vrhunske performanse i kvalitet u tvojim rukama!
Laptop ASUS TUF Gaming A15 15.6" FA507UV-LP013 Ryzen 9 8945H, 16GB, 1TB RTX 4060 je vrhunski laptop za sve korisnike. Upoznaj ultimativni gejmerski laptop - ASUS TUF Gaming A15. Sa moćnim Ryzen 9 8945H procesorom, 16GB RAM-a i brzim 1TB SSD-om, ovaj laptop je spreman za svaki izazov. Grafička kartica RTX 4060 pruža nezaboravno gejming iskustvo sa visokim performansama i besprekornom grafikom. Windows 11 operativni sistem doprinosi brzini i sigurnosti, dok 15.6" ekran omogućava jasnu sliku u svakom trenutku. Bez obzira da li se baviš gejmingom, kreativnim radom ili multitaskingom, ASUS TUF Gaming A15 će ispuniti sve tvoje potrebe.

Ključne karakteristike:
- 15.6" ekran
- Ryzen 9 8945H procesor
- 16GB RAM-a
- 1TB SSD
- RTX 4060 grafička kartica
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
|---|---|
| Tip | Gejmerski laptop |
| Model | FA507UV-LP013 |
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | Anti-glare, 144Hz, 100% sRGB, G-Sync, 72% NTSC, 75.35% Adobe, 250 nita |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 9 |
| Model procesora | 8945H |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 4.0 GHz (5.2 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB |
| Ostalo | 4nm |
| Čipset | FP8 |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2x M.2 PCIe/SATA SSD |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 PCIe/SATA SSD |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | GeForce RTX 4060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Ostalo | 2.420MHz@140W (2.370MHz Boost + 50MHz OC) |
| Proizvođač | AMD Radeon |
| Model | 780M |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Dual band 2x2 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen2, 2 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Ostali priključci / Slotovi | USB 4.0 Type-C |
| TPM | Da |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Hi-Res certifikat, AI noise canceling |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Chiclet, 1-Zone RGB |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Dimenzije | 354mm x 251mm x 24.9mm |
| Masa | 2.2kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Mecha Gray |
| AC Adapter (punjač) | 240W |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 54891 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387431382 |
| Memorija | 16GB |
| Konekcija | 3.5mm, DisplayPort, USB, USB-C |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | IPS |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 9 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Kapacitet | 1TB |



Login and Registration Form