Thermaltake Versa H17 sa prozorom, kućište premium brenda.
| SKU | 37607 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| EAN | 4711246870901 |
Nema na stanju
Cena:
6.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Thermaltake Versa H17 sa prozorom - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Thermaltake. Format kućišta je Mini Case, a konstrukcija je izrađena od aluminijuma i plastike. Podržan format matične ploče je microATX, Mini-ITX,
Ključne karakteristike:
- Mini Tower
- Akrilni prozor na strani
- microATX, Mini-ITX podržani formati matičnih ploča
Specifikacija:
| Proizvođač | Thermaltake |
| Tip | Kućište |
| Model | Thermaltake Versa H17 Window |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX , Mini-ITX |
| Podrška za radijator vodenog hlađenja | 1 x 240mm 1 x 280mm Rear: 1 x 120mm |
| Portovi I/0 | 1x USB 3.0 1x USB 2.0 1x HD Audio |
| Podrška za ventilatore | Front: 3 x 120mm , 2 x 140mm Top: 1 x 120mm, 1 x 140mm Rear: 1 x 120mm |
| Maks. dimenzije ploče | 17 x 17 cm (Mini ITX) 24.3 x 24.3 cm (Micro ATX) |
| Slotovi za proširenje | Ukupno slotova: 4 Skriveni: 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Dimenzije | 398 x 205 x 438 mm |
| Materijal | Aluminijum, plastika |
| Boja | Crno |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37607 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711246870901 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | Mini Tower (Micro ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
6.199 RSD



Login and Registration Form