Cooler Master MasterBox MB600L V2 kućište (MB600L2-KNNN-S00) - kućište
| SKU | 32218 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512117408 |
Nema na stanju
Cena:
7.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox MB600L V2 kućište (MB600L2-KNNN-S00) - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika i plastike. Podržani formati matičnih ploča su ATX, microATX, Mini-ITX. Poseduje ugrađeni ventilator na poleđini dimenizja 1 x 120mm.
Ključne karakteristike:
- Midi format
- Izrađen od čelika i plastike
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | MMasterBox MB600L V2 (MB600L2-KNNN-S00) |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, mini - ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 (pretvaranje 2.5”/3.5” Combo Bay) |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x Audio/Mic |
| Ugrađeni ventilatori (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 3 x 120mm ili 2 x 140mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja) | 2 x 140mm ili 2 x 120mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 161 mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 350 mm |
| Dimenzije | 455mm x 409mm x 204mm |
| Materijal | Čelik, Plastika |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32218 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512117408 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.299 RSD


Login and Registration Form