ASUS GT501 TUF GAMING White- sjajno kućište premium kvaliteta!
| SKU | 33487 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017726306 |
Nema na stanju
Cena:
23.590 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GT501 TUF GAMING White - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda ASUS. Podržani formati matičnih ploča su ATX, E-ATX, microATX, Mini-ITX. Izrađen u kombinaciji pocinkovanog čelika i stakla. Opremljen je i sa dve ergonomske ručke od tkanog pamuka, rigozno testirane da izdrže do 30kg - tako da kućište možete lagano da transportujete na svoju savršenu lokaciju.

Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Izrađen od čelika i stakla
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Kućište |
| Model | GT501 TUF |
| Boja | Crna |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, E-ATX, microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 3 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 4 (pretvaranje 2.5”/3.5” Combo Bay) |
| Priključci (napred) | 2 x USB 3.1, 2x 3.5mm (izlaz + ulaz) |
| Broj mogućih ugrađenih ventilatora | 2x140mm ili 3x120mm (prednja), 1x140mm ili 1x120mm (poleđina), 2x140mm ili 3x120mm (gornja) |
| Ugrađeni ventilatori | 3x120mm (ARGB) (prednja), 1x140mm (PWM) (poleđina) |
| Maksimalni broj slotova | 7+2(Podrška za vertikalnu montažu grafike) |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 180 mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 420mm |
| Dimenzije | 545mm x 552mm x 251mm |
| Materijal | Čelik, staklo |
| Težina | 10.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33487 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017726306 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Bela |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
23.590 RSD



Login and Registration Form