Nintendo Switch Fortnite Special Edition konzola
| SKU | 28257 |
|---|---|
| Brend | Nintendo |
| Datum Izlaska | 30.10.2020 |
| EAN | 5949106280204 |
Nema na stanju
Cena:
49.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Nintendo Switch Fortnite Special Edition konzola // Super cena SVIČ konzola.
Najnovija Nintendo V2 konzola omogućava ti da se "transformišeš" prema svojim potrebama. Igrajte kada god želite i gde kod poželite! Idealna konzola za sve koji su konstantno u trci sa vremenom ili u putu. Prilagodite igru vašem životnom stilu, i kod kuće i u pokretu! Bilo kada, bilo gde, sa bilo kim!

U pakovanju dobijate:
- Kućnu i prenosivu konzolu u jednom - Nintendo Switch
- Tri moda igranja : TV mod, tabletop i handleheld
- Podeli zabavu sa Joy-Con kontrolerima
- Lokalni i online multiplayer. Poveži se do 8 konzola za multiplayer, online sa prijateljima ili sa igračima širom sveta.
- Nintendo Switch dock sa unikatnim Fortnite dizajnom
- Instaliran Fortnite (ne treba pretplata za igranje)
- DLC WildCat Outfit code
- DLC 2000 V-Bucksa
- DLC Sleek Strike Back Bliling
Specifikacija:
| Proizvođač | Nintendo |
| Tip | Konzola |
| Model | SWITCH Fortnite Special Edition |
| Veličina memorije | 32GB |
| Procesor/Grafička | NVIDIA Custom Tegra |
| Podržane rezolucije | 1080p HDMI TV / 720p tabletop i handheld režim |
| Mreža | Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.1 |
| Konekcija | 3.5 mm ulaz za slušalice i mikrofon, Nintendo Switch Game Card slot |
| Baterija | Li-Ion baterija 4310 mAh, autonomija 2.5 - 6.5 h u zavisnosti od režima |
| Ekran | Touch screen 6.2`` LCD rezolucije 1280x720. |
| Konekcija (DOCK) | USB port (USB 2.0 kompatabilan) x 2 sa strane, 1 nazad, sistemski konketor, AC adapter, HDMI port |
| Kontroleri | Bluetooth 3.0, baterija ~ 20h, punjenje ~ 4h, HD Rumble vibracija |
| Dimenzije (konzola) | 238.7 x 101.6 x 13.9 mm (sa prikačenim Joy-Con kontrolerima) |
| Dimenzije (dock) | 172.7 x 104.1 x 53.8 mm |
| Dimenzije (kontroleri) | 35.8 x 102.1 x 28.4 mm |
| Masa (konzola) | 0.29kg (0.39kg kada su Joy-Con kontroleri prikačeni) |
| Masa (dock) | 0.32 kg |
| Masa (kontroleri) | 0.048/0.051 kg (Levi/Desni) |
| Boja kontrolera | Siva |
| Igre za Nintendo SWITCH konzolu | Pogledajte ponudu igara za SVIČ |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Dodatna oprema za Nintendo SWITCH | Pogledajte ponudu opreme za Nintendo SVIČ konzole |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 28257 |
|---|---|
| Brend | Nintendo |
| Izdanje | Switch Classic |
| Vrsta | Standardna + ručna konzola |
| Datum Izlaska | 30.10.2020 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5949106280204 |
| Platforma | SWITCH |
| PEGI - Uzrast | 12 |
| Dijagonala | 6.2'' |
| Boja | Plavo/Žuta |
| Kapacitet | 32GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
49.999 RSD



Login and Registration Form