DeepCool Gammaxx 200T, odličan hladnjak za Vas.
| SKU | 38200 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412725732 |
Nema na stanju
Cena:
1.699 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool Gammaxx 200T vazdušno hlađenje za vaš računar.
Vazdušno hlađenje premium brenda DeepCool. Dimenzije kulera su 128mm x 70mm x 131.5mm. Sve što želite od hladnjaka za procesor na jednom mestu - visoke performanse, nizak nivo buke.
Ključne karakteristike:
- 120 mm ventilator
- 95w TDP
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Model | Gammaxx 200T |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4, AMD® AM3+, AMD® AM3, AMD® AM2+, AMD® AM3+, AMD® AM2, AMD® FM2+, AMD® FM2, AMD® FM1, Intel® 115x, Intel® 775 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ukupne dimenzije | 128mm x 70mm x 131.5mm |
| Ventilatori | 1 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 900rpm - 1.600rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 54.5cfm |
| Ventilatori (nivo buke) | 17.8 ~ 26.1 dB(A) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38200 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412725732 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | Nema |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.699 RSD



Login and Registration Form