Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB (MLW-D24M-A18PC-RW) White - procesorski hladnjak
| SKU | 33676 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512111536 |
Nema na stanju
Cena:
10.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB (MLW-D24M-A18PC-RW) White - hladnjak premium kvaliteta.
Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB (MLW-D24M-A18PC-RW) White hladnjak . Poseduje 2x 120mm x 120mm x 25mm ventilatora.

Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : LGA1700*, LGA1200, LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Hladnjak |
| Model | MasterLiquid ML240L V2 RGB (MLW-D24M-A18PC-RW) White |
| Procesorsko ležište (socket) | LGA1700*, LGA1200, LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 650rpm - 1.800rpm ± 5% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 62cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.5mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | 8dBA - 27dBA |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 277mm x 119.6mm x 27.2mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | RGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 33676 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512111536 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Memorijska pena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.999 RSD



Login and Registration Form