Iskusi snagu i performanse uz INNO3D nVidia GeForce RTX 4060 8GB TWIN X2 grafičku karticu. Pruži svojim igrama i radu novu dimenziju uz vrhunski kvalitet slike i tehnološke inovacije!
| SKU | 39124 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| EAN | 4895223103333 |
Nema na stanju
Cena:
40.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Najbolje performanse za tvoje igre i rad uz INNO3D GeForce RTX 4060 8GB TWIN X2!
Unapredi svoje igračko iskustvo i profesionalni rad sa moćnom INNO3D nVidia GeForce RTX 4060 8GB TWIN X2 grafičkom karticom. Zahvaljujući vrhunskim performansama i inovativnim tehnologijama, pruža neuporedivu sliku i fluidnost. Oslobodi pun potencijal svojih igara i kreativnih projekata sa naprednom grafikom. Nabavi svoj primerak danas i uživaj u budućnosti računarskog iskustva!
Specifikacija:
| Proizvođač | INNO3D |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX 4060 8GB TWIN X2 |
| Graphics Engine | RTX 4060 |
| Radni takt | 1.830MHz (2.460MHz) |
| Cuda cores | 3072 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Priključci | 3 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1a |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Multi Display Capability | Quad Display |
| Podržane tehnologije | Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 250 x 118 x 42mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 39124 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4895223103333 |
| Memorija | 8GB |
| Model | RTX 4060 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
40.999 RSD



Login and Registration Form