Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB 192bit GV-N3060EAGLE OC-12GD rev 2.0 LHR - grafička kartica
| SKU | 33788 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| EAN | 4719331309305 |
Nema na stanju
Cena:
71.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB 192bit GV-N3060EAGLE OC-12GD rev 2.0 LHR - grafička kartica // Super cena.
Gigabyte grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha. Baš onako kako vi volite.

Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička karta |
| Model | GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB 192bit GV-N3060EAGLE OC-12GD rev 2.0 LHR |
| Broj unificiranih procesora | 3584 |
| Radni takt | 1.807MHz |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Takt memorije | 15.000MHz |
| Display Port priključci | 2x DisplayPort 1.4a |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Dodatni naponski priključci | 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | WindForce™ 2X |
| Podržane tehnologije | Microsoft® DirectX® 12, OpenGL 4.6®, RGB Fusion 2.0 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 242mm x 124mm x 41mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33788 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 20.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331309305 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
71.990 RSD



Login and Registration Form