Gigabyte AMD Radeon RX 6700XT EAGLE OC 12GB 192bit GV-R67XTEAGLE OC-12GD - grafička kartica
| SKU | 33776 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 17.02.2022 |
| EAN | 4719331310400 |
Nema na stanju
Cena:
82.190 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte AMD Radeon RX 6700XT EAGLE OC 12GB 192bit GV-R67XTEAGLE OC-12GD - grafička kartica // Super cena.
Gigabyte grafička kartica ponovo donosi performanse, efikasnost niskog šuma i estetiku koju su hardcore igrači prepoznali i u nju imaju poverenja. Sada i vi možete uživati u svim svojim omiljenim igrama s moćnom grafičkom karticom koja ostaje hladna i tiha. Baš onako kako vi volite.

Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička karta |
| Model | AMD Radeon RX 6700XT EAGLE OC 12GB 192bit GV-R67XTEAGLE OC-12GD |
| Broj unificiranih procesora | 2560 |
| Radni takt | 2.474MHz (2.620MHz boost clock) |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Takt memorije | 16.000MHz |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4a |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Dodatni naponski priključci | 1x6pin, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | WindForce™ 3X |
| Podržane tehnologije | AMD FidelityFX, AMD FreeSync™, AMD RDNA™ 2 Architecture, OpenGL 4.6®, Radeon™ Anti-Lag+, RGB Fusion 2.0 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 282mm x 113mm x 40mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33776 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 17.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331310400 |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
82.190 RSD



Login and Registration Form