ASUS GeForce RTX 3080 10GB 320bit TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING LHR - grafička kartica
| SKU | 32434 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081322979 |
Nema na stanju
Cena:
141.290 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS GeForce RTX 3080 10GB 320bit TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING LHR - grafička kartica // Super cena.
ASUS GeForce RTX 3080 10GB 320bit TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING LHR grafička kartica sa LHR nudi poboljšani dizajn koji pruža još bolje performanse za AAA gaming. Zaigrajte najpoznatije naslove u 4K poput Cyberpunk-a, Watch Dogs Legion, Assassins Creed Valhalla, Dirt 5, itd.

Ključne karakteristike:
- RTX 3080
- 1.815 MHz
- GDDR6X
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička karta |
| Model | ASUS GeForce RTX 3080 10GB 320bit TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING LHR |
| Grafika | nVidia® GeForce® |
| Model | RTX 3080 |
| Grafički čip | nVidia |
| Broj unificiranih procesora | 8704 |
| Radni takt | 1.815MHz |
| Količina memorije | 10GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 320bit |
| Takt memorije | 19.000MHz |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 2.1, 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x Fan |
| Podržane tehnologije | Auto-Extreme Technology, GPU Tweak II |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 299.9mm x 126.9mm x 51.6mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32434 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081322979 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
141.290 RSD



Login and Registration Form