KingstonHX-HSCCHX-BK/WW HyperX CloudX Chat XBOX licenciranegejmerske slušalice
| SKU | 28807 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617292657 |
Nema na stanju
Cena:
2.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Kingston HX-HSCCHX-BK/WW HyperX CloudX Chat XBOX licencirane gejmerske slušalice / super cena.
Kingston HX-HSCCHX-BK/WW HyperX CloudX Chat gejmerske slušalice su testirane i odobrene od strane Microsofta. Poznati HyperX potpis udobnosti, izdržljivosti i neverovatnog zvuka karakteriše i ove slušalice namenjene zelenoj strani planete. Vrlo lagane slušalice, izuzetno pogodne za duže korišćenje sa odličnim zvukom koji daje 40mm neodijumski zvučnik. Mikrofon je vrlo kvalitetan i poseduje redukciju pozadinske buke tako da će vas saigrači čuti kristalno jasno.

Ključne karakteristike:
- Oficijalno licencirane slušalice od strane Microsfota namenjene XBOX gamerima
- 3.5mm povezivanje
- 40mm zvučnik
- Mikrofon sa redukcijom pozadinske buke
- Izuzetno lagane
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | HX-HSCCHX-BK/WW |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm |
| Boja | Crna |
| Sistem | Jedna slušalica |
| Zvučnici | 40mm, Neodijum |
| Frekvencija (slušalice) | 50Hz–10,000 Hz |
| Impedensa (slušalice) | 16 Ω |
| Nivo zvučnog pritiska | 85 ± 3dBSPL/mW at 1kHz |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Mikrofon | Da,sa prigušivanjem pozadinske buke |
| Frekvencija (mikrofon) | 50Hz-18,000 Hz |
| Osteljivost (mikrofon) | -42dBV (0dB=1V/Pa,1kHz) |
| Dužina kabla | 1.3 m |
| Težina | 123 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28807 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617292657 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crno/Zelena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.599 RSD



Login and Registration Form