Kingston HX-HSCAS-BK/WW HyperX Cloud Alpha S Blackout gejmerske slušalice
| SKU | 28812 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617295672 |
Nema na stanju
Cena:
18.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Kingston HX-HSCAS-BK/WW HyperX Cloud Alpha S Blackout gejmerske slušalice / super cena.
Kingston HX-HSCAS-BK/WW HyperX Cloud Alpha S Blackout gejmerske slušalice imaju taj poznati HyperX potpis udobnosti, izdržljivosti i neverovatnog zvuka, a sada i u 7.1 surround sistemu. Vrlo lagane slušalice, izuzetno pogodne za duže korišćenje sa odličnim zvukom koji daju 50mm neodijumski zvučnici. Mikrofon je vrlo kvalitetan i poseduje redukciju pozadinske buke tako da će vas saigrači čuti kristalno jasno. Pružaju mogućnost podešavanja basa u 3 nivoa.

Ključne karakteristike:
- 3.5mm povezivanje
- 50mm zvučnik
- Mikrofon sa redukcijom pozadinske buke
- Izuzetno lagane
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | HX-HSCAS-BK/WW |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm |
| Boja | Crna |
| Sistem | 7.1 |
| Zvučnici | 50mm, Neodijum |
| Frekvencija (slušalice) | 13Hz–27,000 Hz |
| Impedensa (slušalice) | 65 Ω |
| Nivo zvučnog pritiska | 99 ± 3dBSPL/mW at 1kHz |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Mikrofon | Da, Bi-direkcioni, sa prigušivanjem pozadinske buke |
| Frekvencija (mikrofon) | 50Hz-18,000 Hz |
| Osteljivost (mikrofon) | -38dBV (0dB=1V/Pa,1kHz) |
| Dužina kabla | 1 m |
| Težina | 310 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28812 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617295672 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
18.999 RSD



Login and Registration Form