Uživaj u udobnosti i funkcijama ove stolice. Pun užitak pri svakoj partiji!
| SKU | 37584 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 02.04.2023 |
| EAN | 4719512134320 |
Nema na stanju
Cena:
162.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Synk X Cross IXC-SX1-K-EU1 Ultra Black - gejmerska stolice renomiranog brenda.
Kontrolišite svoju sudbinu, budite korak ispred konkurenata uz neverovatno udobnu gaming stolicu Cooler Master Synk X Cross IXC-SX1-K-EU1 Ultra Black. Vrhunski kvalitet izrade i prelepi dizajn izdvajaće vas od konkurencije. Održava osećaj hladnoće i potpune energije u svakom trenutku. Podesite ugao sa naslonima po vašoj želji. Nasloni za ruke su pokretni, a podesivi gasni lift maksimizuje udobnost prilikom igranja. Ugrađeni kontrolni interfejs donosi mogućnost povezivanja slušalica, ali i funkciju vibriranja koja garantuje realističnije iskustvo i dodatnu dinamiku tokom partije. Veoma stabilna baza sa točkovima i punjiva baterija dugog veka obezbeđuju dugoročno korišćenje i neprekidan gejming užitak koji se pamti.
Ključne karakteristike:
- Ergonomski podesiva stolica
- Dodatna dinamika
- Dugotrajni kvalitet
- Moderan dizajn
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Synk X Cross IXC-SX1-K-EU1 Ultra Black |
| Boja | Camo-siva |
| Materijal | Memorijska pena visoke gustine presvučena prozračnom tkaninom |
| Podesivost naslona | 90° do 135° |
| Dimenzije stolice | 69 x 56 x 123 ~ 133 cm |
| Podesivost naslona | 90-180° |
| Točkovi | 5 |
| Nosivost | 130 kg |
| Težina | 29.4 kg |
| Ergonomija | Da |
| Konstrukcija | Čelična osnova, Drvo |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 37584 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Datum Izlaska | 02.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512134320 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Memorijska pena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
162.999 RSD



Login and Registration Form