Eksterni hard disk WD My Passport 2TB 2.5" WDBYVG0020BRD crveni vaša privatna datoteka.
| SKU | 37560 |
|---|---|
| Brend | Western Digital |
| Datum Izlaska | 01.03.2023 |
| EAN | 718037870168 |
Nema na stanju
MP cena :
14.499 RSD
11.999 RSD
UŠTEDA 2.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Eksterni hard disk WD My Passport 2TB 2.5" WDBYVG0020BRD crveni - vaša privatna datoteka.
Eksterni hard disk WD My Passport 2TB 2.5" WDBYVG0020BRD siguran je saputnik na svim putovanjima, napravljen za sve kojima je sigurnost podataka na prvom mestu.
Ključne karakteristike:
- 2TB HDD
- AES (256bit enkripcija), WD Discovery™ software
Specifikacija:
| Proizvođač | WESTERN DIGITAL |
| Tip | Eksterni hard disk |
| Model | WD My Passport 2TB 2.5" WDBYVG0020BRD crveni |
| Boja | Crvena |
| Kapacitet | 2TB |
| Povezivanje | USB 3.2 Gen 1 |
| Dimenzije | 107mm x 75mm x 19.15mm |
| Težina | 210 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37560 |
|---|---|
| Brend | Western Digital |
| Vrsta | Eksterni HDD |
| Datum Izlaska | 01.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 718037870168 |
| Tip | HDD |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crvena |
| Format | 2.5 inča |
| Kapacitet | 2TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
14.499 RSD
11.999 RSD
UŠTEDA 2.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form