Eksterni hard disk Seagate Expansion Portable 1TB 2.5" STKM1000400 vaša privatna datoteka.
| SKU | 37565 |
|---|---|
| Brend | Seagate |
| Datum Izlaska | 16.03.2023 |
| EAN | 3660619040148 |
Na stanju
Cena:
14.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Eksterni hard Seagate Expansion Portable 1TB 2.5" STKM1000400 - vaša privatna datoteka.
Seagate 1TB 3.5" STEL1000400 eksterni hard disk. Upoznajte vaše saveznika u čuvanju podataka. Idealan za sve korisnike koji čuvaju i cene svoje uspomene.
Ključne karakteristike:
- 1TB eksterni hard disk
- 3.5 inča
Specifikacija:
| Proizvođač | Seagate |
| Tip | Eksterni hard disk |
| Model | Seagate 1TB 2.5" STEL1000400 |
| Boja | Crna |
| Kapacitet | 1TB |
| Format | 2.5" |
| Povezivanje | USB 3.0 |
| Dimenzije | 117mm x 80mm x 20mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37565 |
|---|---|
| Brend | Seagate |
| Vrsta | Eksterni HDD |
| Datum Izlaska | 16.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 3660619040148 |
| Tip | HDD |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
| Format | 2.5 inča |
| Materijal | Plastika |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
14.999 RSD



Login and Registration Form