Povezivanje sa laptop računarom sa TV-om, projektorom i uređajima za video reprodukciju.
| SKU | 54483 |
|---|---|
| Brend | HP |
| EAN | 6972431710107 |
Na stanju
Cena:
2.899 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Adapter HP DHC-CT202 USB CM TO HDMI - USB na HDMI.
HP DHC-CT202 USB CM TO HDMI adapter. Povezite vaš laptop na projektor, telefon na monitor i slično u visokoj rezoluciji uz pomoć ovog adaptera.
Specifikacija:
| Tip | Adapter |
|---|---|
| Interfejs | USB-C muški, USB kabl, HDMI ženski |
| Maksimalna rezolucija | 4Kx2K@30HZ |
| Video izlaz | Do 1920*1080/60Hz, kompatabilan sa 1600 x 900, 1280 x 1024, 1024 x 768 |
| Statička struja | <100mA |
| Operativna struja | 100-200mA |
| Dimenzije | 45 x 41,5 x 13,5 mm |
| Težina | 30 g |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Detalji
| SKU | 54483 |
|---|---|
| Brend | HP |
| Vrsta | Adapter |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6972431710107 |
| Konekcija | HDMI, USB-C |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.899 RSD



Login and Registration Form