| SKU | 51132 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| EAN | 8713439250657 |
Trust GXT 714 RUYA ECO White - tvoj savršeni gejming saputnik!
Stolica koja je potpuno prilagodljiva - visina, naslon, 3D nasloni za ruke i funkcija zaključavanja nagiba obezbeđuju da uvek imaš savršen položaj. RUYA kombinuje stil i održivost; njen elegantan dizajn i struktura napravljena od održivog FSC-sertifikovanog drveta garantuju dugotrajnost. Oseti komfor visoke klase zahvaljujući gustoj peni na naslonu i oblikovanom sedištu. Ova stolica je dizajnirana sa mislima na tebe - nema znojenja zahvaljujući prozračnoj tkanini, dok je PU koža sa strane i na poleđini stolice dugotrajna i laka za čišćenje. Sa klasom 4 gasnog lifta koji je testiran do 150kg, Ruya te podiže bez problema. Ova stolica ide korak dalje nudeći prilagodljive, skidive jastuke za lumbalni deo i vrat, pružajući ti savršeno podešavanje za tvoj komfor. Uz pravilno držanje tela, uživaćeš u svakoj igri!

Ključne karakteristike:
- 2 jastuka za vratni i lumbalni deo
- Podesiva visina
- Podesiv naslon
- Podesivi nasloni za ruke
- Prozračna tkanina
Specifikacija:
| Proizvođač | Trust |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | GXT 714 RUYA ECO |
| Jastuci | Da, 2 - vratni i lumbalni deo |
| Podesiva visina | Da |
| Podesiv naslon | Da |
| Materijal | Tkanina |
| Boja | Bela |
| Broj točkova na stolici | 5 |
| Maksimalna visina korisnika | 195cm |
| Težina stolice | 19kg |
| Maksimalna nosivost | 150kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link Proizvođača |
| SKU | 51132 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8713439250657 |
| Boja | Višebojna |
| Nosivost | 150 kg |



Login and Registration Form